SPEŁNIAJ SIĘ I KREUJ RZECZYWISTOŚĆ, KTÓREJ PRAGNIESZ

28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHING® ONLINE

Odzyskaj połączenie ze sobą i z Wszechświatem i naucz się słyszeć, co szepcze twoja dusza.
Spełniaj się i twórz rzeczywistość, której pragniesz, niezależnie od okoliczności zewnętrznych.

Mocno wierzę, że żyjemy w wyjątkowym, historycznym momencie głębokiej transformacji. Pewnie ty też czujesz już, że świat, który znaliśmy, powoli się kończy. Ziemia ewoluuje i my wraz z nią. To najlepszy czas, aby przyjrzeć się swojemu życiu, głęboko wsłuchać się we własne marzenia i potrzeby oraz uwolnić i pożegnać wreszcie to, co nam nie służy, aby zrobić przestrzeń na spotkanie z kolejną wersją siebie.

Taka okazja zdarza się raz i każdy z nas może zdecydować, czy to wezwanie do transformacji przyjmie, czy odrzuci.

Coś jest w twoim życiu nie tak, czujesz że utknęłaś, ale nie masz pomysłu jak to zmienić?

• Czujesz, że za dużo pracujesz, ale efekty nie odzwierciedlają twojego zaangażowania?

• Chcesz cieszyć się życiem, ale jesteś zbyt przytłoczona codziennością?

Tracisz nadzieję, że można czuć się po prostu dobrze?

• Ciągle jeszcze jesteś za dużo dla innych, a za mało dla siebie?

• Nie jest ci dobrze w twoim ciele? Ciągle coś cię pobolewa, czujesz dyskomfort, albo chorujesz?

• Troszkę się martwisz, a może nawet boisz co przyniosą kolejne miesiące? 

• Jesteś gotowa na solidne porządki i pozytywne zmiany w twoim życiu?

• Potrzebujesz solidnego kopa, który pozwoli ci ruszyć do przodu?

• Jesteś gotowa stać się kolejną wersją siebie?

A gdybym ci powiedziała, że klucz do pokładów energii, które wpłyną uzdrawiająco na twoje ciało, pracę, relacje i całe twoje życie, jest na wyciagnięcie ręki? Twoje ciało i dusza są źródłem informacji na temat zdrowia, samopoczucia, a także relacji osobistych i zawodowych. Jednak przemęczona, przebodźcowana i zdemotywowana nie jesteś w stanie usłyszeć tego, co mają ci do przekazania.

Z całego serca zapraszam cię więc do głęboko transformującej podróży w głąb siebie, jaką jest 28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHING® ONLINE.
To metoda, która zmieniła życie tysięcy ludzi w 56 krajach, pozwalając odblokować przepływ energii i pozbyć się obciążeń, które blokują osiąganie najwyższego potencjału, kreowanie upragnionej rzeczywistości i spełnianie marzeń.

Ze wsparciem mocy żywiołów przepłyniemy razem przez cały cykl księżycowy, podczas którego zrobimy solidne porządki na poziomie mentalnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym. Posprzątasz w swoim otoczeniu i w swojej głowie. Zrelaksujesz, docenisz i pokochasz swoje ciało. Nauczysz się dostrzegać subtelnie komunikowane sekretne przekazy twojej duszy. Połączysz się z kolejna wersją siebie i przygotujesz na wyzwania nadchodzącej jesieni i zimy. Rozbudzisz drzemiącą w tobie energię, przetransformujesz swoją rzeczywistość i poczujesz jak to jest żyć w spokoju, radości i harmonii ze Wszechświatem.

Możesz mówić, a nawet myśleć, że wszystko jest ok i że wszystko masz pod kontrolą, ale czy na pewno? Czy to prawda? Czy wiesz kim jesteś i dlaczego tu jesteś? Czy wiesz jaka jest twoja życiowa misja? Czy jesteś świadoma ciągłych podszeptów twojej duszy i potrafisz je usłyszeć? Nie ważne jak wielki jest twój sukces zewnętrzny, jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, możesz czuć, że coś jest nie tak, że czegoś w twoim życiu ciągle brakuje.

Doskonale Cię rozumiem,
bo też byłam w takim miejscu!

Moja historia:

Byłam kiedyś kobietą, która budowała życie w oparciu o przemyślane, racjonalne decyzje. Dużo pracowałam, goniąc za wyimaginowanym sukcesem i realizując potrzeby, które tak naprawdę nie miały nic wspólnego z moimi marzeniami. Kompletnie nie słuchałam ciała, kiedy podpowiadało, że zmierzam w niewłaściwym kierunku. Nie słyszałam podszeptów duszy, a właściwie nie miałam pojęcia o jej istnieniu. Zapomniałam kim tak naprawdę jestem i czego pragnę. Nie rozumiałam i nie potrafiłam kochać siebie samej i zapłaciłam za to bardzo wysoką cenę. Opamiętałam się dopiero wtedy, kiedy moje życie rozpadło się na kawałeczki, a rozwód, rak piersi i kilkaset tysięcy kredytu do spłacenia wymusiły radykalną zmianę przekonań, postrzegania siebie samej i otaczającego mnie świata. Zdążyłam zawrócić znad przepaści, a po drodze zdobyłam bezcenną wiedzę i doświadczenia, które sprawiły, że nic nie jest już takie samo. W najtrudniejszym momencie zainwestowałam w swój rozwój i zaczęłam spełniać marzenia, które latami czekały głęboko uśpione na dnie serca. Doświadczyłam wreszcie głębokiego spokoju i czystej radości niezależnych od okoliczności. Poczułam czym jest wewnętrzna harmonia oraz głębokie połączenie z otaczającym mnie Wszechświatem. Teraz dzielę się z Tobą tym, co pomogło mi radykalnie przetransformować całe życie, zrobić porządki w ciele i relacjach (przede wszystkim tej z samą sobą) oraz znaleźć nową ścieżkę zawodową. Jestem certyfikowaną soul coachką i towarzyszę kobietom w sięganiu po swoją moc poprzez odzyskanie połączenia z cyklami swojego ciała i natury. Kocham łączyć pozornie sprzeczne światy. Równie dobrze czuję się w dużej korporacji, gdzie wspieram managerów w zarządzaniu zespołami, jak i w ogrodzie, gdzie praktykuję komunikację z roślinami. Żyję zgodnie z filozofią ‘wolniej, tu i teraz’. Doświadczam i rozwijam się każdego dnia, z ekscytacją czekając na to, co przyniesie kolejny. I wiem, że to dopiero początek, bo nowe życie zaczyna się od marzeń i decyzji o zmianie.

Tu i teraz jest najlepszy w historii moment, aby to zrobić.

“Rok temu rozpoczęłam 28-dniową podróż z Agą, która nieprzerwanie trwa do dzisiaj i jestem za nią ogromnie wdzięczna <3 Sam program pozwolił mi otworzyć się na nowe, dotąd nieznane obszary. Ja, mocno stąpająca po ziemi, nagle zaczęłam bardziej przyglądać się temu, co dookoła, a fazy księżyca stały się moimi towarzyszami. Podróż przez żywioły była zaskoczeniem. Nieraz popłynęły łzy i pojawiły się ważne refleksje. Pożegnanie starego i gotowość na nowe. Jeśli ciebie tak, jak i mnie, coś „woła”, by wziąć udział w tym programie, idź w to, a zadzieje się magia :)”


Dominika (Agentka Nieruchomości)

NA DOŁĄCZENIE DO PROGRAMU POZOSTAŁY CI

0
0
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy

Czym jest 28-dniowy Program Soul Coaching® online?

Soul Coaching® online to głęboko transformująca, duchowa podróż podzielona na cztery tygodniowe etapy.
Każdy tydzień poświęcony jest jednemu z żywiołów: Powietrzu, Wodzie, Ogniowi i Ziemi, ponieważ nasze wspomnienia, przekonania i emocje, są w jakiś tajemniczy i organiczny sposób powiązane z żywiołami natury. Nasi przodkowie wiedzieli, że w każdym z żywiołów istnieją wzorce energii, które przenikają cały wszechświat. Hipokrates uważany za ojca medycyny uczył, że zdrowie pacjenta zależy od ich równowagi. Uruchomienie i zintegrowanie żywiołów wewnątrz ciebie aktywuje kwadranty twojej duszy i wprowadza harmonię we wszystkie obszary twojego życia.

Przysłowie z Indii głosi, że każdy z nas jest domem z czterema pokojami:
mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym.
Jeśli codziennie nie odwiedzimy każdego z nich, nie jesteśmy całością.
Żywioły są pełnymi mocy narzędziami, które umożliwiają nam wejście
do każdego z tych pokoi.

Program uruchamia w tobie moc żywiołów.
Z ich wsparciem doświadczysz głębokich
transformacji na wielu poziomach:

Żywioł Powietrza – poziom mentalny

W trakcie tego tygodnia między innymi:

 1. Oczyścisz umysł i zobaczysz swoje życie z szerszej perspektywy.
 2. Spotkasz się z prawdą na swój temat i podejmiesz zobowiązanie do zmiany tu i teraz, dokładnie w tym miejscu i momencie, w którym jesteś.
 3. Przyjrzysz się swoim wartościom oraz przekonaniom i ocenisz, które cię wspierają, a które blokują.
 4. Uporządkujesz przestrzeń wokół siebie.
 5. Poczujesz entuzjazm i energię do zmiany.

Żywioł Wody – poziom emocjonalny

W trakcie tego tygodnia między innymi:

 1. Poznasz bliżej i uporządkujesz swoje emocje.
 2. Przyjrzysz się momentom zwrotnym swojego życia i odkryjesz, jak wpływają na twój sposób funkcjonowania w świecie.
 3. Zbadasz swoje najważniejsze relacje.
 4. Odkryjesz co pochłania, a co wzmacnia twoją energię.
 5. Będziesz eksplorować swoje sny i podążać za intuicją.
 6. Będziesz komunikować się z poziomu serca i odważnie wyrażać swoja prawdę.
 7. Zaprosisz swoje wewnętrzne dziecko do zabawy.

Żywioł Ognia – poziom duchowy

W trakcie tego tygodnia między innymi:

 1. Poznasz bliżej swoje lęki i stawisz czoła cieniowi.
 2. Wzmocnisz wiarę w siebie i poczucie własnej wartości.
 3. Podejmiesz wyzwania i odważysz się wyjść ze swojej strefy komfortu.
 4. Odnowisz swoje połączenie z duchem i poznasz swoich duchowych sprzymierzeńców.
 5. Otworzysz się na przepływ twórczej energii i rozpalisz ogień kreatywności.
 6. Wytańczysz swoje modlitwy.

Żywioł Ziemi – poziom fizyczny

W trakcie tego tygodnia między innymi:

 1. Zadbasz o zdrowie i otaczającą cię przestrzeń.
 2. Spotkasz się ze swoim ciałem, pokochasz je i usłyszysz, jakie ma dla ciebie informacje.
 3. Poczujesz połączenie z planetą i obudzisz w sobie siły natury.
 4. Mocno się ugruntujesz.
 5. Zintegrujesz odkrycia wszystkich czterech tygodni programu i podejmiesz działania tworzące twoją pozytywną przyszłość

Jeżeli czujesz się przyciągana przez ten program,
to znak, że twoja dusza pragnie skomunikować się z tobą.

” 28 dniowy program soulcoachingowy, w którym brałam udział rok temu, to piękna przygoda i podróż w rytmie wszystkich żywiołów. Agnieszka w bardzo ciekawy sposób przybliża znaczenie i symbolikę żywiołów pokazując ich wpływ i odzwierciedlenie w naszym życiu i ciele. To naprawdę fajny czas dla siebie, czas by zagłębić się w swoje sprawy, niezależnie gdzie się jest, znaleźć kilka minut na bardzo inspirujące wizualizacje i medytacje. Każdy dzień programu jest bardzo atrakcyjnie przygotowany, jednocześnie nie ma przymusu by każdego dnia wykonywać wszystkie zadania, do niektórych można wrócić po czasie, a niektóre pominąć jeśli się ich nie czuje. Program zaciekawia i wierzę, że dla wielu osób może być początkiem drogi w poznawaniu siebie. Ciekawe przeżycie, fajne grupowe doświadczenie i pełna zaangażowania prowadząca.”

Kasia

W jaki sposób będziemy pracować
w 28-dniowym Programie Soul Coaching® online?

Program jest tak skonstruowany, aby bez względu na sytuację życiową i zawodową mógł w nim wziąć udział każdy.
Niezależnie od tego ile godzin pracujesz, jak dużo obowiązków masz na głowie i jak się czujesz, ten program tu i teraz jest dla ciebie.

Program podzielony jest na 4 tygodnie inspirowane mocą 4 żywiołów. Będziemy podróżować przez jeden pełny cykl księżycowy.

Codziennie rano otrzymasz ode mnie maila z kilkuminutową medytacją oraz ćwiczeniami, które możesz wykonać na trzech poziomach.

To ty decydujesz, jak głęboko w danym dniu chcesz wejść w program. To ty decydujesz, czy będzie to 5 minut, czy 2 godziny.

Oprócz tego, spotkamy się na 5 webinarach – warsztatach na żywo:

• Webinar 1: Inicjacja programu i Tydzień Powietrza – faza nowiu księżyca (niedziela 25 września 2022 godz. 20:00 – 22:00)
• Webinar 2: Tydzień Wody – faza pierwszej kwadry księżyca (poniedziałek 3 października 2022 godz. 20:00 – 22:00)
• Webinar 3: Tydzień Ognia – faza pełni księżyca (poniedziałek 10 października 2022 godz. 20:00 – 22:00)
• Webinar 4: Tydzień Ziemi – faza trzeciej kwadry księżyca (poniedziałek 17 października 2022 godz. 20:00 – 22:00)
• Webinar 5: Dzień Zaćmienia Słońca – zamkniecie programu i Quest – nie mogę ci teraz zdradzić na czym będzie polegał. Dowiesz się o tym dopiero w trakcie programu… (poniedziałek 24 października 2022 godz. 20:00 – 22:00)

Ważne, żebyś wyłączyła przycisk pilnej uczennicy. Większości z nas wpojono, zwyczaj surowego oceniania siebie, jeśli nie wykonaliśmy czegoś perfekcyjnie. Nie obawiaj się. Nie musisz niczego robić idealnie, aby ten program wywołał cuda w twoim życiu.  Nie musisz robić wszystkiego. Nie musisz być na wszystkich webinarach. Nic nie musisz. Jeśli nie zdołasz czegoś zrobić lub być na którymś z webinarów, to program też działa, jak magiczny kontener! Jest na tyle elastyczny, że możesz dostosować go do swojej sytuacji osobistej i zawodowej. Dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz na zawsze, możesz więc korzystać z nich, kiedy tylko poczujesz taka potrzebę. Najważniejsza jest Twoja indywidualna praca z nagraniami medytacji (mp3) i ćwiczeniami, które począwszy od 26 września przez kolejne 28 dni otrzymasz codziennie rano na twój adres mailowy. Natomiast na naszych webinarowych warsztatach będziemy wspólnie wykonywać niektóre ćwiczenia i przeprowadzać głębokie procesy, których działanie jest wzmocnione przez energię grupy. Każde spotkanie jest nagrane, więc możesz je odsłuchać w dowolnym dla Ciebie terminie. Do twojej dyspozycji będzie też zamknięta grupa na Facebooku. Tam możesz liczyć na wsparcie moje i pozostałych uczestników programu.

Praca w grupie jest nieoceniona!

Wszystko, co się wydarza, w trakcie tych 28 dni, jest częścią procesu, nawet, jeśli tak nie wygląda.

“W momencie, w którym w pełni podejmujesz zobowiązanie, Opatrzność zostaje wprawiona w ruch. Zaczynają wydarzać się wszelkiego rodzaju rzeczy, które nie zaistniałyby w innym przypadku. Cały strumień zdarzeń wypływa z tej decyzji, sprowadzając przychylność wszelkiego rodzaju niewidzialnych zdarzeń i spotkań, i pomocy materialnej, o której nie można było marzyć, że się pojawi.”

Wolfgang Goethe

Wszechświat i twoja dusza szepczą do ciebie nieustannie. Nawet zwykłe, codzienne zdarzenia z twojego życia zawierają wiadomości płynące z twojego wnętrza. Jednak twój umysł jest często zbyt przepełniony, by je odebrać. Natomiast, gdy podejmiesz zobowiązanie, aby wyruszyć w tę podróż, której celem jest usłyszenie przekazów duszy, niezwykłe okoliczności zaczną wypełniać twoje życie. Kiedy opróżnisz swój umysł, zaczniesz „słyszeć” swoją duszę  głośno i wyraźnie. Ludzie, którzy biorą udział w tym programie, podkreślają przypadki zadziwiających synchroniczności – zbiegów okoliczności, które wprost nawiązują do żywiołu z którym właśnie pracujemy, albo tematu danego dnia.

W programie połączysz się ze swoją duszą i nauczysz się wsłuchiwać w jej subtelne podpowiedzi. Poczujesz, że już nigdy nie będziesz sama, bo zawsze będziesz mogła poprosić o podpowiedzi płynące z Twojej wewnętrznej mądrości. Doświadczysz wewnętrznego spokoju i odzyskasz zaufanie do siebie. Zapraszam Cię do spotkania ze sobą i pięknem Twojej duszy w programie, dzięki któremu dziesiątki tysięcy osób na całym świecie dokonały głębokich transformacji w swoim życiu. Czuję ogromną radość na samą myśl o tym, że będę mogła go dla Ciebie poprowadzić.

Jeśli czujesz się wołana przez ten program, usłuchaj tego wołania. Nie wahaj się, nie odkładaj na później. Często, gdy czekamy na idealny moment, okazje przechodzą nam koło nosa. Po prostu wskocz do programu, a zobaczysz, że nawet jeśli wydawało ci się, że to nie najlepszy moment, przyniesie on radykalne zmiany w twoim życiu.

Co otrzymujesz w programie?

• 28 zestawów ćwiczeń na
3 poziomach na każdy dzień programu

• 28 medytacji na każdy dzień programu

• 28 lekcji w formie podręcznika
pdf, który możesz wydrukować

• 5 grupowych webinarów – warsztatów na żywo

• Nagrania wszystkich webinarów – warsztatów

• Indywidualna sesja soulcoachingowa i nagranie spersonalizowanej medytacji stworzonej specjalnie dla ciebie w pakiecie Premium

• Bezterminowy dostęp do
wszystkich materiałów

• Wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku

• Moje stałe wsparcie przez cały cykl księżycowy programu (na WhatsAppie, Messangerze lub Telegramie) w pakiecie Premium

To cały miesiąc pracy nad sobą ze wsparciem coacha i społeczności biorącej udział w programie,
nowe kontakty, a przede wszystkim ogromne, pozytywne zmiany w twoim życiu. 

A zatem gotowa na spotkanie ze swoją duszą i z kolejną wersją siebie?

Przygotowałam dla ciebie dwie propozycje. 

Wybierz pakiet, który najbardziej odpowiada twoim potrzebom.

Wersja Basic

• 28 zestawów ćwiczeń na 3 poziomach na każdy dzień programu
• 28 medytacji na każdy dzień programu
• 28 lekcji w formie podręcznika pdf, który możesz wydrukować
• 5 grupowych webinarów – warsztatów na żywo na platformie Zoom
• Nagrania wszystkich webinarów
• Bezterminowy dostęp do wszystkich materiałów
• Wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku

Twoja Inwestycja: 777 zł
Raty: 2 x 390 zł (termin płatności 2 raty to 5.10)
* 40% zniżki dla uczestniczek pierwszej edycji programu (2021)

Wersja Premium

• 28 zestawów ćwiczeń na 3 poziomach na każdy dzień programu
• 28 medytacji na każdy dzień programu
• 28 lekcji w formie podręcznika pdf, który możesz wydrukować
• 5 grupowych webinarów – warsztatów na żywo na platformie Zoom
• Nagrania wszystkich webinarów
• Bezterminowy dostęp do wszystkich materiałów
• Wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku

* Indywidualna sesja soulcoachingowa
(w trakcie programu lub do 7 dni po jego zakończeniu)

* Nagranie spersonalizowanej medytacji
stworzonej specjalnie dla ciebie na zakończenie programu

* Moje indywidualne, stałe wsparcie na cały cykl księżycowy programu
(na WhatsAppie, Messangerze lub Telegramie)

Twoja Inwestycja: 1111 zł
Raty: 2 x 560 zł (termin płatności 2 raty to 5.10)
* 40% zniżki dla uczestniczek pierwszej edycji programu (2021)

To nie przypadek, że tutaj jesteś. Przecież twoja Dusza komunikuje się z tobą nieustannie. Subtelnie podpowiada ci,
co możesz zmienić, aby poczuć lekkość życia w harmonii ze Wszechświatem i kreować rzeczywistość, której pragniesz. Kiedy w tym programie pozbędziesz się mentalnych, emocjonalnych, duchowych i fizycznych blokad, doznasz głębokiego uwolnienia i odetchniesz pełną piersią.

Poczuj jak lekko może być, kiedy jesteś z powrotem połączona ze sobą i z Wszechświatem.

Z całego serca Cię zapraszam.

Aga Siejka – Twoja soul coachka

Ps. Praca na poziomie Duszy jest niezwykle subtelna, a jednocześnie głęboka i efektywna. Nie wahaj się! Zrób co możesz, tu gdzie jesteś i z tym, co masz. Moment mocy, najlepszy moment, w którym możesz dokonać zmiany, zawsze jest tu i teraz, niezależnie od okoliczności.
Twoja dusza kocha prawdę i nie przestanie popychać cię w kierunku życia, o którym marzysz.

Potrzebujesz wiedzieć więcej? Przeczytaj najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób mogę wpasować ten program w moje, pełne obowiązków, życie?
Nie ważne jak bardzo jesteś zajęta lub jak bardzo zabiegane życie prowadzisz i tak
będziesz potrafiła przejść przez ten program. Jest skonstruowany w taki sposób,
by każdy mógł go zrobić. Każdy dzień programu przynosi pewien zestaw zadań do
zrobienia, z których każdy jest podzielony na 3 poziomy. To ty wybierasz poziom,
na którym wykonujesz program.
1. Poziom 1, nazwany „Zobowiązany do zmiany!”, zajmuje zazwyczaj od 15-30 minut dziennie,
ale możesz też zdecydować, że poświecisz 5 minut
2. Poziom 2, nazwany „Podejmujesz wyzwanie!”, (zawiera ćwiczenia z poziomu
pierwszego i drugiego) zajmuje zazwyczaj od 30 – 60 minut dziennie.
3. Poziom 3, nazwany „Idź na całość!” (zawiera ćwiczenia z poziomu pierwszego i
drugiego i trzeciego) zajmuje tyle czasu, ile ci potrzeba na wykonanie ćwiczeń.
Pamiętaj! Jeśli któregoś dnia nie zrobisz ćwiczeń, to po prostu tak miało być!

Czy dostęp do programu jest czasowo ograniczony?
Nie. Otrzymujesz dostęp do programu na całe życie.

Nie wiem, czy dam radę przerabiać codzienne lekcje.
Nie musisz przechodzić przez wszystkie lekcje. Wybierasz te, które Cię wołają.
Dodatkowo, na webinarach robisz część ćwiczeń razem z grupą.

Nie wiem czy będę mogła być na każdym webinarze. Co wtedy?
Wszystkie webinary są nagrane i będziesz miała do niech dostęp, dzięki czemu będziesz mogła je odtworzyć
w dogodnym dla siebie czasie.

Przeszłam już przez program. Czy jest sens go powtarzać?
Wiele osób przechodzi przez ten program ponownie. Za każdym razem zanurzasz się
głębiej w siebie i ściągasz z siebie kolejne warstwy niesprzyjających przekonań czy emocji.
Otwierasz jeszcze bardziej swój kanał do Duszy. Ludzie, którzy przechodzą przez program kolejny raz mówią,
że mają poczucie jakby przechodzili go zupełnie na nowo.

Dla kogo ten kurs NIE jest dobrym wyborem:

Ten kurs NIE jest dla ciebie jeśli:
– szukasz “przesyłania energii” i oczekujesz, że inni cię uzdrowią albo uratują,
– liczysz na magiczne uzdrowienie twoich chorób i dolegliwości, bez konsultacji z lekarzem, pracy nad sobą i swoim ciałem
– bierzesz leki zmieniające świadomość (psychotropowe),
– masz zdiagnozowaną chorobę psychiczną
– oczekujesz specjalnego traktowania, nie dotrzymujesz zobowiązań finansowych i chcesz negocjować warunki uczestnictwa w kursie