Media

Moja historia na Onet.pl

Moment, w którym rozpadło się wszystko, co było wówczas treścią mojego życia i stanęłam oko w oko ze śmiertelną chorobą, stał się punktem zwrotnym i początkiem podróży do piekła i z powrotem, w której odkryłam siebie na nowo.

“Kobieta Krakowa”
projekt Miasta Kobiet

Głęboka wiara w to, że można łączyć pozornie sprzeczne światy, znajduje coraz więcej potwierdzeń w mojej rzeczywistości. Ostatnio na jednym z korporacyjnych spotkań w zespole, z którym współpracuję, usłyszałam feedback: „Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek to powiem, ale naprawdę jesteś wiedźmą i to jest ogromna wartość.”

“Wysoka wrażliwość – przekleństwo czy dar?”
artykuł dla Miasta Kobiet

Odczuwają mocniej i głębiej. Cieszą się i cierpią intensywniej niż większość społeczeństwa. Widzą niuanse, których inni nie dostrzegają, a nadmiar zadań i atrakcji, duże skupiska ludzi czy zakupy w galeriach handlowych powodują u nich przebodźcowanie i ogromne zmęczenie. Wysoko wrażliwi są wśród nas i jest ich więcej, niż nam się wydaje…

“Zmysły w lesie: Leśne gadki z Agnieszką Siejką”

W czwartym odcinku Leśnych Gadek rozmawiam z Agnieszką Siejką w Lesie Wolskim, nieopodal Panieńskich Skał. Podczas rozmowy zastanawiamy się, czy rośliny mają swój język, jakimi zmysłami można chłonąć las oraz… dlaczego właściwie podskórnie się go boimy.