Rekomendacje

Rekomendacje

SESJE INDYWIDUALNE

“Spotkanie z Agnieszką było dla mnie punktem przełomowym w moim życiu. Aga pomaga mi zmienić moje ograniczające przekonania na nowe, lepsze jak również w odnalezieniu potencjału i odkryciu misji życiowej. Nauczyłam się stawiać granice i w pełni poczuć swoją wartość! Zaczęłam działać z odwagą! Odkryłam swoje umiejętności i talenty. Sesje z Nią to piękna podróż w głąb siebie, niezwykle transformująca oraz wnosząca cuda! Jestem bardzo wdzięczna Agnieszce za jakość sesji, za jej wkład, zaangażowanie oraz wspaniałe umiejętności soulcoachingowe. Dziękuję! Polecam z całego serca.”

Sylwia

“Ogromna wiedza, niezwykła intuicja i empatia sprawiają, że sesje z Agnieszką zawsze są dla mnie ratunkiem w sprawach tzw. beznadziejnych! Kiedy zgłębiłam temat w szerz i wzdłuż, a dalej mam poczucie utknięcia, udaję się do Agi na sesje Soul Coaching. Aga daje niezwykłą przestrzeń, w której rzeczywiście mogę usłyszeć głos mojej własnej Duszy, która zawsze ma dla mnie rozwiązania w punkt! Jej życzliwość i ciepło sprawiają, że czuję się z nią bardzo bezpiecznie. Jest też magiczna mgiełka w jej polu, dzięki której zaczynam wierzyć, że cuda są możliwe. I to się dzieje!”

Monika

“Serdecznie polecam współpracę z panią Agnieszką. To wspaniały, profesjonalny coach i jednocześnie niezwykły człowiek. Tworzy atmosferę, w której wszystko jest możliwe. Słucha, jest otwarta i bardzo cierpliwa. Jest również zdeterminowana i łatwo nie odpuszcza. Osiąganie z nią celów coachingu to sama przyjemność i prawdziwa satysfakcja. Naprawdę warto spróbować sesji z panią Agnieszką.”

Ewa

“Pracę z Agnieszką rozpoczęłam dość niespodziewanie, w momencie dużych transformacji w moim życiu. Działo się wiele, zmieniałam się, lecz nie potrafiłam tego wewnętrznie poukładać. Czułam chaos i brak jasnego kierunku. Agnieszka pomogła mi wprowadzić ład. Dzięki niej zobaczyłam, że tak naprawdę mam już wszystko, czego potrzebuję, żeby zacząć realizować swoje marzenia i tak naprawdę jedyne, czego potrzebuję to podjąć decyzję. Podczas sesji z Agnieszką czułam się komfortowo i bezpiecznie, co jest niezbędne, aby się otworzyć i w pełni pracować z coachem. Aga z pełnym zaangażowaniem wsłuchiwała się w to, co mówiłam oraz zwracała uwagę na to, czego nie mówiłam, co niejednokrotnie było źródłem wielu nowych dla mnie wglądów. Zawsze szczerze mówiła, co myśli, ściągała mnie na ziemię, gdy za bardzo „odlatywałam”. W jej sesjach ogromnie podobało mi się to, że za każdym razem potrafiła dostosować narzędzia pracy do poruszanego problemu. To dla mnie ważne, gdyż świadczyło o jej bardzo profesjonalnym przygotowaniu no i oczywiście zapobiegało przewidywalności i nudzie. Aga niczego nie narzucała. Dzięki niej uwierzyłam, że wszelkie odpowiedzi są we mnie i że już czas zaufać sobie i swojej intuicji. To ogromna wartość, która pozostanie ze mną, mam nadzieję, do końca życia. Ona pokazała mi narzędzia i wskazała drogę… Cała reszta należy już do mnie. Z całego serca polecam sesje z Agnieszką każdemu, kto nie boi się stanąć twarzą w twarz z samym sobą.”

Joanna