Rekomendacje

Rekomendacje

WARSZTAT MAPA MARZEŃ METODĄ KOLAŻU DUSZY SOUL COACHING®

“Myślę o Tobie każdego dnia a kolaż od Ciebie zmaterializował się w 100 procentach w sposób magiczny i nieprawdopodobny. Patrzę na niego ze wzruszeniem każdego dnia i ślę Ci morze wdzięczności i miłości.”

“Świetny warsztat, moja dusza przeżyła dziś niesamowitą podróż, a mój umysł poszedł na chwilę na urlop.”

“Wspaniała atmosfera, ciepła, kobieca energia. Aga widać, że czujesz to, co robisz i w to wierzysz. To nadaje tej pracy moc. Autentyczność. Prawda. Metoda soulcoachingowa – TAK! Jestem ciekawa głębszej pracy tą metodą. Czuję, że moja mapa marzeń jest rzeczywiście moja. Jestem bardzo ciekawa pracy z nią i dokąd mnie to zaprowadzi. DZIĘKUJĘ!!!”

“Dziękuję za poprowadzenie myśli i serca drogą czucia i uczuć. Poczułam, że jestem gotowa do stawienia czoła wyzwaniom i popłynięcia na fali. Niech się dzieją w moim życiu same dobre rzeczy, zamanifestowane w obrazach z mojej mapy. Niech energia krąży i niech serce działa w mojej najlepszej intencji.”

“Dzięki za fajne warsztaty. Twój luz, spokój i ciepło było czuć i bardzo pomagały w zbudowaniu fajnej atmosfery.”

“Dziękuję za unikalne doświadczenie kontaktu ze sobą, prowadzenie i towarzyszenie mi w kreacji podłoża pod moje szczęśliwe i obfite życie w przytulnej i przyjacielskiej atmosferze.”

“To szkolenie pozwoliło mi zrozumieć, że pragnienia są we mnie, a nie tworzone przeze mnie! Dziękuję!”

“Niesamowite przeżycie, piękne wprowadzenie do kontaktu z samą sobą i spontaniczny wybór wszystkiego, co reprezentuje moje marzenia! BRAVA za atmosferę, w której jest możliwość otwarcia w zaufaniu i świadomej pracy z lekkością zabawy.”

“Świetnie przeprowadzony warsztat. Cudowna, intymna atmosfera. Bardzo intensywna praca z duszą, otwarcie się na przestrzeń serca. Zaskakująca interpretacja na koniec. Zostaje z głową pełną myśli. Dobrych myśli i emocji. Dziękuję.”